Gigabyte B860M DS3H
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 244.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross weight | 1.30 kg |
| Gross width (mm) | 244.00 mm |
| Net weight | 1.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 207 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 240.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gigabyte b860m ds3h, b860m ds3h, gigabyte, emaplaadid

